Anasayfa » İŞÇİ SINIFI » TÜRK-İŞ’in “Ekmek Barış Özgürlük İçin Demokrasi Ve Haklar Mitingi” 17 Ocak’ta
Daha önce 14′ü olarak kararlaştırılan miting tarihi TTB, KESK gibi emek örgütlerinin de katılımını sağlamak için 16 Ocak Cumartesi olarak değiştirilmişti. Bugün bir değişiklik daha yapılarak miting tarihi 17 Ocak olarak netleştirildi. Konuyla ilgili Türk-İş Basın Bürosu’ndan yapılan açıklama şöyle...

TÜRK-İŞ’in “Ekmek Barış Özgürlük İçin Demokrasi Ve Haklar Mitingi” 17 Ocak’ta

Daha önce 14′ü olarak kararlaştırılan miting tarihi TTB, KESK gibi emek örgütlerinin de katılımını sağlamak için 16 Ocak Cumartesi olarak değiştirilmişti. Bugün bir değişiklik daha yapılarak miting tarihi 17 Ocak olarak netleştirildi.

Konuyla ilgili Türk-İş Basın Bürosu’ndan yapılan açıklama şöyle:
TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu’nun aldığı “sürekli eylem” kararının bir adımı olarak 16 Ocak 2010 Cumartesi günü yapılması kararlaştırılan “Ekmek, Barış, Özgürlük için Demokrasi ve Haklar Mitingi” Ankara Valiliği tarafından “genel güvenlik gerekçesi” ile 17 Ocak 2010 Pazar gününe ertelenmiştir.

Miting, 17 Ocak 2010 Pazar günü saat 12.00’de Ankara Sıhhiye Meydanı’nda gerçekleştirilecektir. Miting korteji saat 10.00’da Ankara Tren Garı önünde oluşturulacak ve saat 11.00’de yürüyüşe geçilecektir.

İlgilenilmesi dileğiyle bilgilerinize sunulur.

TÜRK-İŞ Basın Bürosu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*