Anasayfa » GÜNÜN İÇİNDEN » Siham Benchargui bir konsomatris değil seks kölesidir!

Siham Benchargui bir konsomatris değil seks kölesidir!

Kıbrıs’ta “Gece Kulübü” adıyla anılan ve devlet-mafya işbirliği ile kadınların birer seks kölesine çevirildiği mekanların iç yüzü bir kez daha görüldü.

Resmi basının, yalnızca dansçı veya konsomatris olarak tanıttığı, ancak ismini bile vermekten çekindiği, korktuğu Siham Benchargui ve bir diğer çalışan vurularak ağır yaralandı ve sonrasında her ikisi de hayatını kaybetti. Olayda adı geçen bir başka kişinin, mekanda garsonluk yapmasından dolayı bütün bilgileri resmi yayın organlarında paylaşılırken, Siham Benchargui‘nin yalnızca “konsomatris kadın” olarak tanımlanması bizleri haklı çıkarıyor. Çünkü ne hükümetler, ne mekan sahipleri, ne tehdit altında habercilik yapmaya çalışan gazeteler gerçekleri söyleyebilecek durumda değildirler. Gerçekte ise 26 yaşındaki Fas uyruklu Siham Benchargui konsomatris değil; pasaportları alınarak adeta köle gibi bir muamele görerek cinsel sömürüye zorlanan kadınlardan yalnızca bir tanesidir.

Hepimiz adı “Gece Kulübü” olan mekanlarda bulunan kadınların, hangi amaçla orada çalıştırıldıklarını ve hangi şartlarda orada bulunmaya zorlandıklarını biliyoruz. Dahası, yıllardır gelen bütün istisnasız hükümetlerin bu mekanlardan ciddi vergiler toplandıklarını da biliyoruz. Aynı hükümetlerin, bedenleri satılan kadınların bu durumuna, onları orada olmaya zorlayan mafyalara ve çürümüş düzene nasıl göz yumduğunu da biliyoruz. Bu düzen içerisinde uyuşturucu, kara para, seks köleliği gibi unsurların gizlendiği gece kulüpleri, hala tüm ihtişamlarını korurken, hükümetler bu mekanlardan vergi alarak işlenen tüm bu suçlara ortak olmaktadır. İnsan bedeninin bir mal gibi alınıp satılabildiği ve onlarca kurbanın verildiği bu kokuşmuş düzende, polis-devlet işbirliği ile çirkef yuvası haline gelen bu tip yerler korunmakta ve mantar gibi çoğalmaktadır.

İnsan bedeninin meta haline dönüştürüldüğü; insanların hayatlarını kazanabilmeleri için bedenlerini satmaya zorlandığı bu çürümüş düzeni ve devleti reddediyoruz!

Çözüm bu köle pazarlarının “denetlenmesi” değil, tümünün de derhal kapatılmasıdır! Bu yönde egemenler üzerinde ciddi bir toplumsal baskı oluşturmak için ve ülkemizin uyuşturucu, kadın ticareti ve kumarla kirleten mafyalardan arınması için birlik olalım. Mafyalarla kol kola işbirlikçilik yapan hükümetleri teşhir ederek bu çürümüş düzenin yıkılması için omuz verelim.

Kadınların köle gibi bendelerini sattıkları, gençlerimizin zehirlendiği, kumar alışkanlığın teşvik edildiği bu pislik düzenini sadece ve sadece devrim temizler!

Devrimci Komünist Birlik (a)
Yusuf ALKIM (DKB Sözcüsü)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*