Anasayfa » BASINDAN » Redhack Savunma Bakanlıgını hackledi

Redhack Savunma Bakanlıgını hackledi

RedHack Savunma Bakanlığı sitesini hackledi

Kızıl hacker grubu RedHack, Manisa’da askerlerin zehirlenmesi nedeniyle Savunma Bakanlığı’nın sitesini hackledi. RedHack, “Zenginlik için de yaşayın diye bu gariban halkın evlatlarını heder etmeniz yetmedi mi ki bir de zehirliyorsunuz” mesajı bıraktı.
İnternet acktivist RedHack (Kızıl Hacker) Savunma Bakanlığı’nın sitesini hackledi.

Manisa’da kışlalarda yüzlerce askerin hastaneye kaldırıldığı gıda zehirlemelerine dikkat çeken hackerlar, “Evlatlarını heder etmeniz yetmedi mi ki bir de zehirliyorsunuz” dedi.

Savunma Bakanlığı’nın msb.gov sitesine mesaj bırakan Redhack şu notu düştü:

“Halkın gariban çocuklarından elinizi çekin, sırf bedelli askerlik parası yok diye dağlara parçalanmaya, sırf başka olanakları yok diye sizlerin emirleriyle boğaz köprülerinde boğazları kesilsin diye ölüme gönderdiniz! Her gün sizin aptal savaşlarınızda sırf biraz daha cebiniz dolsun diye, Sizin aptal darbelerinizde sırf sizler daha fazla beton bina dikin, daha büyük saltanat kurun, zenginlik için de yaşayın diye bu gariban halkın evlatlarını heder etmeniz yetmedi mi ki bir de zehirliyorsunuz! Yeter artık, biz sustukça şımardınız. Akıllı olun yoksa aklınızı almayı iyi biliriz. Sonunuz damat gibi olmasın sonra 😛 Hak yiyen HACK yer! REDHACK”

RedHack ★ @KizilHack
Zehir yedirirsen hack yersin M.Savunma Bakanlığı!
-Site:https://goo.gl/TKkQ66
-Mirror:http://mirror-h.org/browse/807030/
Hak yiyen Hack yer!#RedHack
22:18 – 19 Jun 2017

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*