Anasayfa » GÜNÜN İÇİNDEN » Meydan yasaklarınızı da internet sansürünüzü de tanımıyoruz!

Meydan yasaklarınızı da internet sansürünüzü de tanımıyoruz!

2007 yılında “çocuk pornosunu engelleme” demogojisiyle internet üzerinde başlattığınız sansür furyasını bugün aynı demogojiyle ısıtıp önümüze koyanlar bizler çok iyi biliyoruz ki sizin derdiniz bu değil! Sizlerin asıl derdi tüm bilincimizi tahakküm altına almak istemek! İnternette sansürlediğiniz,kapattığınız siteler,sosyal medya sayfaları ve profillerin çoğu alternatif haber yapan, başka bir dünya yaratmak için yayın yapan ve devletin kirli hesaplarını ortaya çıkartan siteler.

Bizler bu oyuna gelmeyiz! Geçmişin deneyselliği ile dersimizi aldık. Demokrasicilik oyunu içinde çıkarttıp onayladığınız yasayı biz internet kullanıcıları olarak tanımıyoruz! Özgür haberleşme,bilgi paylaşımına getirdiğiniz ve getireceğiniz sansürleri yıkacağız!

2 Şubat “Sansüre Dur De” eyleminde “BİZ SÖZÜMÜZÜ SOKAKTA SÖYLEYECEĞİZ!” demiştik ve sokakları ve meydanları özgürleştirenler saflarında yerimizi almıştık, bugün aynı sözümüzü tekrar ediyoruz “BİZ SÖZÜMÜZÜ SOKAKTA SÖYLECEĞİZ!”

22 Şubat saat 19.00 Taksim Meydanında  internet kullanıclarıyla birlikte  interneti ve meydanları özgürleştirmek için sokağa,eyleme !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*