Anasayfa » GÜNDEM » Leş aygıtı yine çocuğa cinsel saldırganlığı değil protesto edenleri hedef gösterdi!

Leş aygıtı yine çocuğa cinsel saldırganlığı değil protesto edenleri hedef gösterdi!

İstanbul Küçükçekmece Kanarya Mahallesinde 5 yaşındaki kız çocuğu cinsel saldırıya uğradı. Çocuk evinin önünde kanlar içinde baygın bulundu.

Çocuk hastaneye kaldırılırken, saldırıyı öğrenen binlerce kişi Kanarya karakolunun önünde protesto eylemi yaptı. Polis, çocuğa cinsel saldırı ve şiddeti protesto eden ve hesabını soran mahalle halkına TOMA’larla saldırdı. Taksim’de saldırıyı protesto eden bir kadın eylemci de gözaltına alındı.

Bu akşam bir çok ilde çocuklara ve kadınlara cinsel saldırı ve şiddeti protesto eylemlerine çağrı yapıldı.

Çürüyen kapitalizm, çürüyen erkek egemenliği, çürüyen burjuva-faşist devlet iktidarının her türlü yöntem ve araçlara körüklediği çocuk ve kadınları cinsel meta, cinsel köle olarak hedef gösterme, cinsel despotizm korkunç boyutlar almış durumda. Burjuva-faşist devlet ve İstanbul Valiliği yine cinsel despotizm ve saldırganlığı değil, bunu protesto edenleri hedefe koydu:

“Maalesef bu tür müessif olayların toplumda kaos ve kargaşa çıkarmak isteyen bazı çevreler tarafından provokasyon amacıyla kullanıldığı da tarafımızdan dikkatle izlenmekte ve tespit edilenler hakkında gerekli yasal işlem başlatılmaktadır. Bu olayları kullanmak isteyen art niyetli paylaşımlara itibar edilmemesini…”

Sizinki gibi bir kadın düşmanı, çocuk düşmanı, işçi düşmanı, kürt düşmanı, doğa düşmanı, insan düşmanı bir kokuşmuş bir düzen olduktan sonra, merak etmeyin başka “kaos ve kargaşa çıkarmak isteyen provokatöre” hiç gerek yok.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*