Anasayfa » GÜNÜN İÇİNDEN » Internet kastı! Sokağa çıkıyorum

Internet kastı! Sokağa çıkıyorum

Facebook kastı! E-mail yazıyorum. Aylardır bilgisayar başındayım. Sosyal olaylara çok duyarlıyım. Profilime Tunus bayrağı yapıştırdım. Mısır için twitter mesajı yazdım. Önce Kaddafi’yi sonra Sarkozy’yi protesto eden online kampanyalara katıldım. Nükleere karşı bir resim paylaştım. 8 Mart videolarını forward ettim. En son 1 Mayıs.com‘u ziyaret ettim. Parmağım yoruldu sanmayın ama şimdi farklı bir şey yapacağım.

İnternet kastı! Sokağa çıkıyorum

29 Mart Salı! Sabah “biraz” erken kalkacağım! Karaköy veya Eminönü üzerinden Haydarpaşa’ya geçeceğim. Martılara simit atıp,çay içeceğim. Olmadı Metrobüsle Söğütlüçeşme‘ye gideceğim. Ne yapıp edip 8 gibi Haydarpaşa Tren Garında olacağım.

Patron kastı! Greve gidiyorum.

Grev Tren’inde yerimi ayırın, Haydarpaşa’dan Gebze’ye gidiyorum. tcdd.gov.tr den baktım, hareket 8:20 İnsanca yaşamaya yetecek bir ücret için Türkiye genelinde greve giden 15 bin metal işçisine destek olmak için Gebze’deki Areva Fabrikasına gideceğim. DİSK bir “grev treni” ayarlamış, Bandista ve Grup Yorum çalacakmış, Kahvaltıda Çav Bella, rayların üzerinde giderken “Haydi Barikata” dinleyeceğiz. Yarımşar simit ve birer bardak termostan çay ikram ederler herhalde. Boğazımızı ısıtalım, sesimiz gür çıksın.

Eventlerime işaretledim. Tüm arkadaşlarıma forward ettim.

Patron kastı! Greve gidiyorum.

GEBZE GREV YERİ:
Tarih : 29 Mart 2011 Salı
Saat :10:00
Buluşma Yeri : Areva Fabrikası önü
Fabrika Adresi : Barış Mah. E-5 Altı 1801 Sok. No: 104 Gebze/KOCAELİ

GREV TRENİ:
Haydarpaşa’da 08:00’da buluşup, GREV TRENİ’yle Gebze’ye hareket edilecek.
Tarih : 29 Mart 2011 Salı
Saat : 08:00

TREN SAATLERİ:
Haydarpaşa :08:20
Söğütlüçeşme :08:24 (Metrobüs aktarma)
Bostancı :08:36
Maltepe :08:44
Kartal :08:50

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*