Anasayfa » GÜNÜN İÇİNDEN » Gidecek yerim olsa 1 dakika bile durmam!

Gidecek yerim olsa 1 dakika bile durmam!

Yine işsizlik yine bir kadın cinayeti daha…Haberi yorumsuz veriyoruz…

ADANA – Olay, bugün saat 07.30 sıralarında Hurmalı Mahallesi 4 sokak Türker Apartmanı 11’inci katta meydana geldi. Ekonomik sıkıntı nedeniyle sürekli tartıştıkları belirtilen 9 yıllık evli Sevgi – Hasan Sağlam çifti, sabah saatlerinde oğulları 8 yaşındaki Mümtaz ve kızları 5 yaşındaki Dursun evdeyken, yine tartışmaya başladı. Bu sırada Hasan Sağlam, ruhsatsız tabancasıyla eşi Sevgi Sağlam’a kurşun yağdırdı. Sırtına ve başına toplam 7 kurşun isabet eden Sevgi Sağlam olay yerinde yaşamını yitirdi.

TABANCAYI CESEDİN ÜZERİNE KOYDU

Hasan Sağlam, silahını öldürdüğü eşinin üzerine bırakarak cesedin üzerini de battaniye ile örttü. Hasan Sağlam, daha sonra karşı binada oturan babası Mümtaz Sağlam’ın evine giderek eşini vurduğunu söyledi. Hasan Sağlam’ın evden ayrılmasının ardından, çocuklardan Mümtaz da komşularına giderek durumu anlattı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Gelen polis ekipleri evi kontrol ettiklerinde Sevgi Sağlam’ın cesedi ile karşılaştı. Hasan Sağlam da, babası Mümtaz Sağlam’ın ihbarı üzerine eve gelen polisler tarafından alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Hasan Sağlam’ın polislerin arasında ayakta durmakta güçlük çektiği gözlendi.

’GİDECEK YERİM OLSA 1 DAKİKA DURMAM’
İşsiz olduğu belirtilen Hasan Sağlam’ın kumar ve içki yüzünden tefecilerden borç para aldığı, kendisine ait evi de borçları yüzünden kaybettiği ve aynı evde kiracı olarak oturduğu belirtildi. Öldürülen Sevgi Sağlam’ın da sık sık yakınlarına kocasından şikayet edip, “Gidecek yerim yok. Ekonomik durumum iyi olsa bir dakika durmam” dediği öne sürüldü. (dha)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*