Anasayfa » GÜNÜN İÇİNDEN » Direniş alanında işçi forumuna çağrı

Direniş alanında işçi forumuna çağrı

İşçiler, emekçiler, gençler, kadınlar!

Sermaye sınıfı ve hükümeti yolsuzluk, rüşvet ve yağma ile emeğimizi, alın terimizi çalarken, bizler hayatlarımızı devam ettirebilmek, çocuklarımıza daha iyi bir gelecek kurabilmek için çalışıyoruz.

Çalışarak yaşamak biz emekçilerin, işçilerin kültürüdür ama egemenler çalarak, yağma ile bizleri yoksulluğa, sefalete mahkum etmek istiyor, bu da onların kültürü!

Çaldıkları yetmiyormuş gibi, işçilerin iş güvencelerinden biri olan tazminat hakkını da gasp etmek istiyorlar! Bunlara izin vermeyelim…

Biz emekçiler birlik oldukça, emekçileri sömürenlere karşı birbirimizi savundukça, egemenler amaçlarına ulaşamayacaktır. Bizler Tazminat hakkımızın gasbına karşı bir araya gelen güçler olarak sorunlarımızı tartışmak ve birliğimizi büyütmek için sizleri işçi forumuna çağırıyoruz.

Sizlerin de bildiği, aylardır hakları için mücadele yürüten Punto deri işçilerinin direniş alanında düzenleyeceğimiz foruma katılmanızı ve geleceğimizi kendi ellerimize almak için nasıl mücadele edeceğimizi tartışmaya çağırıyoruz.

KURTULUŞ YOK TEK BAŞINA YA HEP BERABER YA DA HİÇ BİRİMİZ!

Kıdem Tazminatı Dayanışması.

punto

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*