Anasayfa » DİRENİŞ ÇADIRI » Bedaş işçilerine saldırı

Bedaş işçilerine saldırı

İşten çıkarıldıkları için 207 günden bu yana BEDAŞ Genel Müdürlüğü önünde direnişte olan Enerji Sen üyesi işçiler, yönetim ile görüşmek için BEDAŞ binasına girmek isteyince arbede çıktı. Arbede sırasında BEDAŞ Genel Müdürlüğü binasından “BEDAŞ’tan atılan işçiler geri alınsın” pankartı sallandırıldı.

BEDAŞ işçileri, genel müdürlük yöneticileri ile bir görüşme yapmak için BEDAŞ binasına girmek istedi. Çocuklarının geleceği ve güvenceli iş hakları için direndiklerini söyleyen işçiler, “Direne direne kazanacağız” sloganları attı.

Binaya girmeleri polis tarafından engellenen işçiler, çıkan arbedenin ardından genel müdürlük binasının önünde açıklama yaptı. Çocuklarının geleceği için BEDAŞ yetkilileri ile görüşmek istediklerini söyleyen işçiler, mücadelelerinin süreceğini dile getirdi.

Enerji işçileri saat 19.00’da Bedaş önünde toplanma çağrısı yaptılar. Saldırıya uğrayan Bedaş işçilerini yalnız bırakmamak için tüm okurlarımızı olay yerine, Bedaş önündeki direniş çadırına dayanışmaya çağırıyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*