Anasayfa » İŞÇİ SINIFI » Eğitim Emekçileri Derneği eyleme çağırıyor

Eğitim Emekçileri Derneği eyleme çağırıyor

Eğitim Emekçileri Derneği, 17 Nisan’da Ankara’da yapılacak olan Eğitim-Sen mitinginin çalışmalarına çağrıda bulundu:

“17 Nisan’da gerçekleştirilecek ve Türkiye’nin tüm şehirlerinden eğitim emekçilerinin Ankara’da buluşacağı eylem öncesi de çalışmalar başlamış durumda.

Şehir merkezlerinde ve işyerlerinde yürütülen imza kampanyaları ve stant çalışmaları ile eylemin talepleri eğitim emekçilerine ve kamuoyuna anlatılırken eyleme çağrı yapılıyor.

Yine 14 Nisan günü, İstanbul ve Urfa’dan yola çıkacak olan yürüyüş kolları 17 Nisan günü diğer illerden Ankara’ya gelecek olan eğitim emekçileri ile buluşacak. İstanbul’dan ve Urfa’dan yola çıkacak olan eğitim emekçileri çok sayıda ilden geçerek buralarda eylemler ve basın açıklamaları gerçekleştirecek.

Eğitim Emekçileri Derneği olarak, 17 Nisan günü yapılacak eylem öncesi hazırlık çalışmalarına bizler de katılacak gerekli katkıyı sunacağız. Yine 17 Nisan’da illerden gelecek üyelerimiz ile Ankara’da buluşacak ve eylemde yerimizi alacağız.

Başta üyelerimiz olmak üzere, eğitim emekçilerine, öğrencilerimize ve velilerimize 17 Nisan’da Ankara’da buluşma çağrımızı yineliyor birlikte mücadele etmeye çağırıyoruz.

EED”

(egitimemekcileridernegi.org)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*