Anasayfa » DİRENİŞ ÇADIRI » 24 saat Cansel ile beraberiz

24 saat Cansel ile beraberiz

AÇLIK GREVİNİN 30. GÜNÜNDE 24 SAAT CANSEL MALATYALI İLE BERABERİZ

İnşaat Mühendisleri Odasındaki işinden “performans” gerekçe gösterilerek atılan ve işine geri dönmek için İMO önünde 235 gündür direnen; bu direnişini 13 Eylûl 2012 tarihinden beri de “süresiz açlık grevine” dönüştüren Cansel MALATYALI’ya destek için her Cuma 17.00-19.00 saatleri arasında Cansel MALATYALI’nın yanında “2 saatlik oturma eylemi” şeklinde yaptığımız eylemi bu Cuma; “süresiz açlık grevinin 30.gününde” 24 saatlik oturma eylemi şeklinde gerçekleştireceğiz.

12 Ekim 2012 Cuma günü saat:17.00’den 13 Ekim Cumartesi günü saat: 17.00’a kadar Necatibey Caddesi no: 57’deki İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) önünde “süresiz açlık grevi” direnişinde olan; Cansel MALATYALI’nın yanında 24 saat süre ile oturacağız.

Cansel Malatyalı’nın son derece haklı ve meşru talebinin karşılanmasından, bu direngen kadın emekçinin kazanmasından, emekten-ezilenden yana olan herkesi de bizimle birlikte oturmaya çağırıyoruz.

Basını da !..

İHD ANKARA ŞB, ÇHD ANKARA ŞB, ANKARA DÜŞÜNCEYE ÖZGÜRLÜK GİRİŞİMİ, ÖZGÜR ÜNİVERSİTE, ALINTERİ, ANKARA EĞİTİM-SEN 5 NOLU ŞB, ESM 1 NOLU ŞB, BDSP, Devrimci Proletarya, EDP, YDSB, DDSB, HALK CEPHESİ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*